Wyszukaj

Reklama

Obsługiwane przez usługę Blogger.
środa, 6 kwietnia 2011

Przedziwne weselne pomysły


Autorem artykułu jest Li Li

Dzisiaj żegnamy się coraz częściej z tradycyjnymi zaślubinami w kościele i przyjęciami weselnymi w domu weselnym. Czasy się zmieniły, a co za tym idzie mamy całe mnóstwo nowych możliwości.

Dzień ślubu i wesela jest tak szczególnym dniem dla pary młodej, że powinien pozostać nie tylko w ich wspomnieniach, ale we wspomnieniach wszystkich gości uczestniczących w uroczystości . Dzisiaj jedni chcą przeżyć bajkowy, romantyczny ślub i takie pary zdecydują się na ślub np. w Soplicowie, gdzie przyjęcie weselne będzie godna Zbyszka z Bogdańca. Tradycyjne stroje i  staropolskie menu, no i oczywiście suknie ślubne, stroje pana młodego,  gości weselnych musza być również w staropolskim stylu. Inni będą chcieli ślubu jak z bajki i tutaj pomocą przyjdą suknie ślubne stylizowane na disnejowskie księżniczki.

Są jednak pary, których nie cieszy powrót do staropolskiej tradycji. Te osoby chcą przeżyć coś szalonego, z dużą dawką adrenaliny. I tu jedni zdecydują się na ślub w przestworzach. Ale  samolot i ślub na jego pokładzie okazują się być  zbyt  mało atrakcyjne. Niezwykła pomysłowością okazała się jedna  z brytyjskich par młodych gdzie państwo młodzi przywiązani do skrzydeł dwóch samolotów lecących obok siebie na wysokości 300 metrów nad ziemią powiedziało sobie "tak". Jakie suknie wieczorowe lub ślubne obowiązują na takich ceremoniach? Możemy sobie tylko wyobrazić.

Możliwości dodania adrenaliny  tak niezwykłemu dniu jest wiele. Wesele można zorganizować nad ziemią na podwieszonych platformach, na których ustawiane są stoły, iście niebiańskie przyjęcie.Małżonkowie mogą również skoczyć na bungee lub ze spadochronami i wtedy powiedzieć sobie sakramentalne „tak”. Można też zorganizować ceremonie na środku pustyni, stepu czy w  jakimkolwiek innym egzotycznym miejscu. Wystarczy odrobina inwencji twórczej i nieskończona wyobraźnia, którą jak widać  zdecydowanie nam nie brakuje.

---
Zobacz:
- suknie ślubne
- fotografia ślubna Kraków
- zdjęcia ślubne
Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Translate

Popularne posty

Obserwatorzy