Wyszukaj

Reklama

Obsługiwane przez usługę Blogger.
środa, 6 kwietnia 2011

Ślub pod namiotem halowym


Autorem artykułu jest Luke Sept

Zdecydowana większość wesel przypada na okres wiosny i lata. Należy się zastanowić jakie inne korzyści może nieść ze sobą zamiana często ciasnego lub źle klimatyzowanego lokalu na namiot weselny.

Jeśli trafi nas strzała amora i zakochamy się wręcz na zabój w końcu nie pozostaje nam nic innego jak tylko wziąć huczny ślub.

Organizacja ślubu wiążę się z wyborem lokalu. Większość lokali położona jest w niekoniecznie malowniczych miejscach dlatego do zorganizowania ślubu doskonałą alternatywą może okazać się właśnie namiot halowy. Wynajmem namiotów warto się zainteresować jeśli mamy bardzo liczną rodzinę z obu stron i nie uśmiech nam się organizacja wesela w drogim domu weselnym, w dodatku chcielibyśmy bawić się świeżym powietrzu i mieć w miarę zorganizowanych gości. Na szczęście jedno można połączyć z drugim.

Po pierwsze trzeba znaleźć odpowiednio usytuowaną lokalizację np. polane nieopodal jakiegoś strumyka, wodospadu lub górki. Na szczęście z pomocą przychodzi wynajem namiotów i olbrzymie namioty halowe. Dzięki temu możemy zgromadzić wszystkich zaproszonych pod jednym dachem i cieszyć się urokami niemal dziewiczej przyrody. Niestety im więcej osób zapraszamy jako gości weselnych tym potrzebujemy tym samym większego namiotu halowego. Wynajmowanie namiotów na pewno zajmuje się jakaś pobliska firma wystarczy tylko poszukać i zorientować się w cenach, bo te mogą być w różnych punktach dość zróżnicowane.

Ślub pod namiotem to rozwiązanie nadal nowatorskie i nie raz uznawane także za brak środków urządzenia przyjęcia weselnego w lokalu z prawdziwego zdarzenia lub po prostu ekstrawagancje państwa młodych. Wybór namiotu halowego ma zarówno plusy jak i minusy, zależy od naszych wymagań i oczekiwań, z pewnością jednak będzie to tańsze rozwiązanie i warte rozważenia, jeśli planujemy uroczystość w okresie letnim.

---
Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl

Translate

Popularne posty

Obserwatorzy